Konsultācija

Baha ziedu terapija palīdz atbrīvoties no nevēlamiem emocionāliem un prāta stāvokļiem, tāpēc tā var palīdzēt ikvienā dzīves situācijā, kad esam sapinušies savās  emocijās un nespējam tās pārvarēt saviem spēkiem.

Dabas spēks nāk mums palīgā!

E. Bahs, šī terapijas pamatlicējs, uzskatīja, ka visu likstu cēlonis ir meklējams cilvēka emocionālajā pasaulē un prāta nostājā, tāpēc jāpalīdz cilvēkam atgūt iekšējais līdzsvars un miers, tad arī viņš var dzīvot laimīgu un veselīgu dzīvi. E. Bahs šo terapiju izveidojis vienkāršu un drošu – tādu, lai ikviens pats, ja vien vēlas, var sev palīdzēt. Konsultācijas laikā sniedzam ieteikumus, kā pareizi izmantot Baha ziedus tieši Jums aktuālo jautājumu risināšanā. Atbildam uz jautājumiem. Konsultācijas cena ir 10 eiro.Iespējams klātienē veikala ofisā Tallinas iela 34. Ja jums nav iespējams ierasties uz konsultāciju , piedāvāju Skype konsultāciju. Uz šo konsultāciju iespējams pieteikties gan pa tālruni 29477374, gan rakstot uz e-pasta adresi info@bahazieds.lv.

Atbildes uz jautājumiem par Baha ziediem.

Baha ziedi nav zāles un nav arī homeopātiskais līdzeklis. Baha ziedu esences
pagatavo ar E. Baha atklātajām unikālajām metodēm – Saules un Vārīšanas metodi.

Ja Jūsu izvēlētā ziedu esence neatbilstīs Jūsu emocionālajam stāvoklim, tā
nespēs palīdzēt. Tāpēc iesaku iziet testu, kas ir mājas lapas sadaļā Galvenā, lai precīzāk noteikt kāda tieši esence ir nepieciešama uz doto brīdi.

Ar Baha ziediem nodarbojas vairāki ārzemju pētnieki un viena no tiem ir M.
Šefere. M. Šeferes Baha ziedu terapijas institūtā tika veikts pētījums par Baha ziedu
iedarbību, un iegūti šādi dati: pirmajās dienās pēc Baha ziedu lietošanas 48,9% aptaujāto redzējuši zīmīgus sapņus; 46,1% norāda, ka viņus pārņēmusi izteikta miera izjūta un radusies pastiprināta nepieciešamība pēc miega; 37,4% atzīst „Mani pārņēma miers”; 33,9% – „Es sajutu sevī ieplūstam enerģiju”; 30,2% izjutuši iekšēju prieku; 27,8% – iekšēju brīvību, savukārt 19,7% uzsākuši sen plānotus, bet nerealizētus projektus.

Taču novērojamas arī negatīvas izpausmes: iekšējs nemiers – 26,4% gadījumu; aizkaitināmība – 25,8%; nogurums – 25,7%; bailes – 20,9%, kā arī parādījušās „vecas” fiziskas kaites – 19,7%. Iespējams novērot arī ķermeņa attīrīšanās pazīmes – galvassāpes un ādas izsitumus. Šīs negatīvās emocijas un fiziskās kaites parasti ir īslaicīgas. Šādā gadījumā iespējams rīkoties divējādi:

1) samazināt Baha ziedu lietošanu līdz 1 reizei dienā vai 2) lietot Baha ziedus biežāk, piemēram, ik pēc 15 minūtēm. Nav ieteicams pārtraukt Baha ziedu lietošanu, jo tieši tāds pats stāvoklis būs novērojams arī nākamajā Baha ziedu terapijas reizē.

Parasti ir ieteikts lietot vienā maisījumā ne vairāk kā 7 esences. Esenču iedarbība ir vienlīdzīga gan lietojot atsevišķi gan maisījumā.

Baha ziedu individuālu maisījumu ieteicams lietot starp ēdienreizēm. Lai starp
ēdienu un Baha ziedu lietošanu ir pagājis vismaz 30 min. Ja iegādāti vairāki maisījumi, tad tas, kas netiek lietots tiek glabāts uz ledusskapja durvis apakšējā plaukta.

Visa informācija par Baha ziedu esencēm, par E.Baha biogrāfiju un viņa
filozofiju ir BRĪVI pieejama mājas lapas sadaļā E.Bahs (pagaidām iztulkota ir viena
grāmata, ar citām var iepazīties krievu versijas sadaļā E.Bahs).